Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Júl 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac júl 2019.

Herbal collection ALDA herbal

Kozmetická rada HERBAL Collection obsahujúca organický ženšen a zložku EcoPure, vďaka ktorej sú plastové produkty v prírode 5-krát rýchlejšie rozložiteľné, je určená všetkým hotelom, ktoré sú zacielené na prepojenie moderného štýlu ubytovania s prírodou. Jemná vôňa prírodných bylín navodzuje pocit rozkvitnutej lúky. Rastlinná prísada ženšenu, ktorý je pre svoje blahodarné vlastnosti využívaný viac ako 5.000 rokov, poskytuje ľudskému organizmu zvýšenú odolnosť voči telesnej námahe a stresu.

čítať viac

 

 

Opotrebované stoličky, sedačky, dvere, nábytok?  REFRESH - servis povrchov 

Ponúkame vám ekonomický a zároveň ekologický spôsob, ako predĺžiť životnosť zariadenia vo vašej prevádzke. 
Služba REFRESH zahŕňa dôkladné hĺbkové čistenie a kvalitnú impregnáciu, ktorá sa nedá vyriešiť upratovaním a retušom poškodení. Tie kazia celkový pekný vzhľad hotela a v hosťoch môžu vyvolať dojem zanedbanej údržby, alebo rekonštrukcie pred mnohými rokmi. 
REFRESH = ušetrenie času a nákladov na výmenu a udržanie vysokého vizuálneho štandardu zariadenia.
Počas júla 10 % zľava pre riadnych členov AHRS.
Vzorová ukážka služieb je u vás na prevádzke GRÁTIS. Stačí si s nami dohodnúť termín ukážky.

čítať viac

 

Prístelka Mysty  lena nabytek - pristelkaMINI

Aj keď už je letná sezóna v plnom prúde, pripravili sme pre vás NOVINKU -  prístelku Mysty, ktorá je vďaka komfortnému matracu určená na každodenné spanie.
Pre našich AHRS partnerov poskytujeme naviac zľavu 5%.
Ide o výrobok českej kvality, ktorý vyrábame v našej dielni a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam ručíme za kvalitu a komfort.  

čítať viac

 

TV menuboard pre gastro prevádzky 

 
Využite TV prijímač vo vašej prevádzke na marketingový nástroj a prezentujte svoje gastro umenie. Jednoduchá obsluha, databáza jedál v systéme, zobrazenie ceny, gramáže a alergénov, ovládanie cez telefón, tablet alebo počítač. V prípade požiadavky zákazníka TV osádzame do dreva, skla, mramoru pre dokonalú harmóniu s interiérom. Upútajte pozornosť zákazníkov novinkou od Avemeo. board

čítať viac