Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

AHR ČR bude mať už svoju 15. konferenciu

Naši českí partneri, Asociace hotelů a restaurací ČR, pripravujú svoju 15. konferenciu, ktorá sa uskutoční 2. a 3. decembra v hoteli Best Western International Brno.

banner-web 3840 1000

V minulom roku sa ich konferencia nekonala, nebolo to možné. „O to viac sa však tešíme, že sa po dlhej dobe budeme môcť opäť stretnúť, nadväzovať kontakty, vzájomne sa inšpirovať a zdieľať skúsenosti. Práve v tejto dobe to bude dôležitejšie než kedykoľvek predtým, uvádza sa v pozvánke AHR ČR. Konferencia bude mať pestrý odborný i spoločenský program.

Hneď na úvod sa jej účastníci budú môcť „odtrhnúť od reality“ počas úvodnej GTG party v Cabaretu des Péches. V piatok začne samotná konferencia a  nové informácie i idei získajú od pozvaných profesionálov, ktorí sú jednotkami vo svojich oboroch – medzi nimi „technologický evangelista“ Petr Mára, riaditeľka ManpowerGroup ČR Jaroslava Rezlerová, či zakladateľ populárnej siete brnenských gastropodnikov Lidi z Baru. Na záver je pripravený tradičný galavečer s odovzdávaním výročných cien AHR ČR a samozrejme i after party.

AHR ČR chce vyjsť v ústrety všetkým záujemcom i za zhoršených podmienok, preto rozšírili tento rok ponuku cenových konferenčných balíčkov.

Všetky informácie o spoločenskom i odbornom programe, jednotlivých prednášajúcich, organizácii i registrácii nájdete na webe www.konferenceahr.cz