Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen AHRS: Aphrodite Palace

Predstavujeme nového člena AHRS: Aphrodite Palace

Hotel situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.

Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol v roku 2014. Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka a ponúka spolu 111 izieb.

S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.

DSC 3865 panoramaM1405-

Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom. Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.

Hoteloví hostia majú k dispozícii zmenáreň na recepcii hotela, free WiFi internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 30 a 50 osôb a jeden dizajnovy spolocensky priestor Cabaret Aphrodite s kapacitou 130 osôb.

Klientom je zdarma k dispozícii neobmedzený voľný vstup do Termálnych bazénov (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.

AP Suite do exkluzivnehorestauracia PalaceM