Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky garantovaných dodávateľov - marec 2020

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac marec 2020.

Nová kozmetická rada Carlo Bellotti  Carlo Bellotti MINI

obsahuje EcoPure, bio degradáciu plastových výrobkov je vďaka tomu v prírode päťkrát rýchlejšia.

NO PARABENS (žiadne konzervanty),
NO Artificail colorants (žiadne umelé farbivá),
NO SLS (žiadne syntetické čistiace látky, ktoré zvyšujú penivosť),
NO Phthalates (žiadne syntetické parfémy).

čítať viac

 

Kvalitný český nábytok  lena logo MINI

Sme firma Lena Nábytek a zaoberáme sa výrobou - nielen - čalúneného nábytku. Z našej ponuky by sme chceli upriamiť pozornosť na kvalitné talianske rozkladacie systémy, ktoré používame v pohovkách pre každodenné spanie, ale i v rozkladacích prísteľkách. Vybavili sme už mnoho hotelov, penziónov, reštaurácií i kaviarní v Českej republike a na Slovensku. 

čítať viac

 

Osviežime spoločné priestory hotela, obnovíme stoličky v reštauráciách, aj sedačky v lobby 

IMG 4524 MINIUdržte vysoký štandard údržbou kožených a koženkových stoličiek, kresiel alebo sedačiek. Kompletné dôkladné čistenie a retuš poškodení omladí vzhľad zariadenia vašej prevádzky - poskytneme ukážku u vás v hoteli GRÁTIS. Využite jarnú zľavu 10 % na množstevné objednávky.

čítať viac

 

 

 

Predĺžte životnosť vankúšov a ušetrite  safran MINI

Textilná spoločnosť Saffran ponúka 3 druhy hotelových vankúšov a celoročné paplóny vysokej kvality, ktoré sú k dispozícii v bratislavskom sklade. Okrem toho ponúkame vankúš s odnímateľným poťahom, ktorý vám umožní menej častú výmenu vankúša a ušetrí tak peniaze. Aj vankúše vyrobené z kvalitného materiálu sa musia často meniť, pretože sa počas prania postupne znehodnocujú. Odnímateľný poťah so zipsom vám umožní neprať vankúše spolu s výplňou. Radi k vám prídeme ukázať vzorky tovarov. Pre členov AHRS máme v ponuke špeciálnu cenu.

čítať viac

 

 

Exterio - zariaďte svoju terasu včas  Hyde sedacia súprava MINI

Využite šancu a vyberte si z našich skladových noviniek za zvýhodnené ceny a zabezpečte svojim hosťom pohodlné sedenie na vašej terase či wellness v dostatočnom predstihu. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať nášho špecialistu pre HoReCa. 

čítať viac

 

Salesianer - záruka hygieny a trvalej udržateľnosti  salesianer MINI

SALESIANER MIETTEX  sa zaviazala kvalite hygieny a trvalej udržateľnosti. Investície do najmodernejších technológií a kvalifikovaných pracovníkov posunuli firmu k vedúcej pozícii na trhu. Máme najlepšiu logistiku servisného prenájmu textílií. Naše ďalšie služby sa rozširujú na hygienické produkty aj čistiace a reklamné rohože. O dobrých riešeniach servisného prenájmu textílií svedčia i referencie našich zákazníkov.

čítať viac 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...