Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Október 2016

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Október, 2016 a nový Garantovaný člen ZHR SR.  

Mäso a plody mora

Spoločnosť Bidvest prináša informácie o mäse, hovädzom, divinovom a bravčovom, o jeho hlavnom delení a vhodnom použití jednotlivých  častí. 

Bidvest Foodservice logo

Viac sa dozviete aj o krevetách a chobotniciach. Obľuba morských plodov i v našej krajine bez mora neustále stúpa.

Bravčové mäso     Hovädzie mäso     Írske hovädzie mäso    Divinové mäso    Chobotničky a krevety

Ponuka GASTROSTAR: Akcia mesiaca

Logo

Firma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do Vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo je dôležité na zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac OKTÓBER

čítať viac

St. Nicolaus - DIRECT, s.r.o.

DIRECT logo

St. Nicolaus – DIRECT, s.r.o. je novovzniknutá, slovenská spoločnosť. Rozhodli sme sa posilniť postavenie a prítomnosť našich značiek na slovenskom trhu v rámci Nezávislého maloobchodu a HoReCa. Hlavným cieľom je úzka spolupráca s aktuálnymi, aj s novými obchodnými partnermi, aktívnou podporou od obchodného tímu a trade marketingu.

čítať viac

NOVÝ Garantovaný dodávateľ - GRAND BARI s.r.o.

Grand Bari logo

Sme mladá a dynamická vinárska spoločnosť, pôsobiaca na Tokaji. Pri výrobe vín spracovávame iba hrozno z vlastnej produkcie, čím dokážeme zabezpečiť jeho vysokú kvalitu a garantovať pôvod. Hrozno pestujeme citlivo, v súlade s prírodou a s ohľadom na životné prostredie.

čítať viac