Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - November 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov AHRS pre členov pre mesiac november 2018

Nový člen AHRS: Herbert Sirupy

DSC 2555
Herbert Sirupy je firma, ktorá vznikla z lásky k tradičnému remeslu a prírode. Naše know-how šetrného spracovania ovocia a byliniek vychádza zo starých postupov našich predkov, no fúzie chuti sú ovplyvnené modernou barovou a kulinárskou scénou. Sirupy spracovávame ručne, ako čistý prírodný produkt, bez aditív. Pri ich výrobe používame prvotriedne, čerstvé i sušené ingrediencie. Dokonalo vyladenú chuť a kvalitu oceníte pri príprave limonád, alkonád, sorbetov, sladkých zákuskov a pod.

čítať viac

Nepremeškajte poslednú príležitosť zaregistrovať sa na Bidfood Expo 2018!

expo newsletter
Už len posledný týždeň nás delí od dlho očakávanej udalosti – Bidfood Expo 2018. Chcete aj vy ochutnať atmosféru tohto veľtrhu, nazrieť pod pokrievku michelinských kuchárov, či spoznať novinky z radu produktov spoločnosti Bidfood Slovakia? Potom neváhajte a zaregistrujte sa! Brány veľtrhu sa otvoria už 21. a 22. novembra 2018 o 9:00 hod. Tešíme sa na vás! 

čítať viac

Avemenu aj pre vašu prevádzku
avemenu

Digitalizujte svoj menu board a prinášajte svojim zákazníkom informácie o vašej ponuke v novom atraktívnom dizajne. Fotografie a videá urobia prezentáciu vašich produktov interaktívnu a vždy aktuálnu. Jednoduchá administrácia je pomocou webstránky, stačí vložiť názov, cenu či obrázok a systém všetko ostatné spracuje za vás. Možnosť vytvárania týždenných, resp. ľubovoľne sa opakujúcich ponúk. Grafický vzhľad upravujeme podľa požiadaviek zákazníka.

čítať viac
 

Servisný prenájom a pranie textílií pre úspešných

SALESIANERMIETTEX logo
SALESIANER MIETTEX spĺňa smernice a štandardy pre práčovne spracovávajúce stolové, posteľné textílie pre hotely a oblasť gastronómie, nemocničnú bielizeň, čiže pre zdravotníctvo i pre pracovné oblečenie v priemyselných a remeselných prevádzkach. Naše ďalšie služby sa rozširujú o servisný prenájom textílií do čistých priestorov, hygienické produkty, aj čistiace a reklamné rohože.

čítať viac

SpeedBar - Najrýchlejšia inventúra baru

Speedbar propag
Už nepotrebujete prelievať alkohol pri inventúre, odhadovať jeho množstvo, merať, prepočítavať objem a zapisovať do skladu. Potrebujete len pár sekúnd na zmeranie množstva alkoholu vo fľaši pomocou váhy SpeedBar a oscenovaním čiarového kódu bezdrôtovou čítačkou. Program dodávaný spolu s váhou vám spracuje namerané hodnoty a prenesie ich automaticky do skladového systému. Dá sa použiť aj na určenie tržby v minciach. Výhody tohto riešenia: rýchlosť inventúry a jej spracovania a presnosť nameraných hodnôt.

čítať viac

Voľba sládkov - osvieženie pivnej ponuky podnikov

volba sladkov
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko dlhodobo dbá o zvyšovanie pivnej kultúry na Slovensku. V programe Voľba sládkov ponúka každý mesiac vo vybraných prevádzkach na Slovensku jeden exkluzívny pivný špeciál. Milovníci zlatistého moku, ktorí sú zvyknutí na tradičné chute, tak môžu vyskúšať aj niečo nové. Celý november je napríklad možné ochutnať špeciál „Prvý“, uvarený na počesť 100. výročia prvej republiky, v exkluzívnej spolupráci sládkov Plzeňského Prazdroja a Pivovaru Matuška.

čítať viac

 

Kuchynskí pomocníci DYNAMIC pre profesionálov

gastroservis-november-2018

Ponorné mixéry - Kutre - Sušičky na šaláty - Krájače zeleniny
Ponorné mixéry sú dostupné v niekoľkých produktových radách rozdelených podľa ich výkonnosti. Okrem jednotlivých mixérov sú k dispozícii aj sady, ktoré sú veľmi dobre kombinovateľné s celým sortimentom produktov DYNAMIX.
Samozrejmosťou je príslušenstvo, ktoré je možné samostatne kúpiť a rozšíriť si tak sortiment o ďalších kuchynských pomocníkov. Zvládnu mixovanie aj väčších množstiev až do 300 litrov.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...