Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Prezentujeme nových členov ZHR SR

Prezentujeme nových členov ZHR SR. 

 

Nový člen - Hotel Alexander**** Bardejovské Kúpele

Novozrekonštruovaný luxusný hotel disponuje kapacitou 150 miest. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov, ktorí tu nájdu kongresové priestory, kaviareň a nočný klub, wellness centrum, cigar lounge či reštauráciu. Hotel ponúka ubytovanie v 60 dvojposteľových, 20 jednoposteľových izbách a 5 apartmánoch.

„V januári 2016 sme otvorili novo zrekonštruovaný hotel Alexander (pôvodne hotel Minerál). Je to moderný 4 hviezdičkový kongresový hotel. Jedná sa o jediný 4 hviezdičkový v našom regióne, a aj preto sme sa rozhodli zaregistrovať ho vo ZHRSR. Sme presvedčení, že Vaša organizácia dokáže pomôcť tento hotel ešte viac spropagovať a zaradiť ho medzi vyhľadávané hotely v našej destinácii,“ povedala Tamara Šatanková, ekonomicko-obchodná riaditeľka hotela. 

 

Hotel Alexander IIIHotel Alexander IIHotel Alexander

 

Nový člen - HOTEL S.O.G.***

Hotel sa nachádza v širšom centre mesta Trenčín. Je určený najmä pre biznis klientelu, nakoľko turista v našom meste nemá možnosti vytvoriť si program na viac dní. Hotel je vo veľmi príjemnom a tichom prostredí. Nám i naším zamestnancom veľmi záleží na kvalite poskytovaných služieb a spokojný zákazník je priorita nás všetkých.

SOGIISOGIII

„Avšak v súčasnosti nie je pre žiadne ubytovacie zariadenie jednoduché vysporiadať sa s komplikovanou, často neprehľadnou a nedokonalou legislatívou. Žijeme v dobe, kedy konkurenčný boj nie je prioritou a vynára sa konečne i dôležitý faktor vzájomného partnerstva. Zväz hotelov a reštaurácií SR dáva nášmu hotelu možnosť BYŤ PARTNEROM a to vo viacerých rovinách. Byť partnerom ostatným hotelom, odovzdávať si cenné rady a nové informácie, vzdelávať sa, “ reaguje Jozef Hauptvogel, riaditeľ a konateľ. 

 

Nový člen - Hotel Patriot ***

Hotel Patriot*** svojim hosťom ponúka ubytovanie vysokého štandardu v 44 izbách a dvoch apartmánoch. Hostia majú k dispozícii niekoľko moderných konferenčných a rokovacích miestností s možnosťou cateringu. Hotel ďalej ponúka fitness centrum a bowling. 

HotelPatriotI

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...