Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Leaders in HORECA CEE & CIS 2019

Pozvánka na konferenciu, ktorá sa koná 25. - 26. februára 2019 v Budapešti, v Maďarsku.

cee

Ako člen AHRS sa môžete prihlásiť na konferenciu a vaša účasť je bezplatná. 

Konferencia Leaders in Horeca CEE-CIS Summit je jedinou platformou, ktorá spája najvýznamnejších činiteľov branže z celého regiónu, ktorí reprezentujú globálne a regionálne hotelové reťazce, reštaurácie, kaviarne a bary, aby mohli obstarávať riešenia svojich súčasných a budúcich projektov.
Zaviazali sa k posilneniu prítomnosti regiónu na celosvetovom meradle. Konferencia Leaders in Horeca CEE-CIS rozvíja, oslavuje a spája podnikateľskú komunitu a poskytuje jedinečnú príležitosť naučiť sa niečo nové, inšpirovať sa vodcami a legendami z tohto ale aj a mimo odvetvia, ďalej podporiť potenciál regiónu CEE-CIS, preskúmať nové požiadavky na projekty, nastaviť budúce podnikateľské plány a oceniť dych vyrážajúce inovácie v priemysle s potravinami. To všetko na vás čaká práve na tejto konferencii.

Podmienky: Bezplatná účasť pre senior/riadiacich zamestnancov 4* a 5* hotelov v prípade účasti ďalšieho kolegu z rovnakej spoločnosti (prvý vstup bezplatný) každý ďalší vstup stojí €250. Bezplatný vstup sa nevzťahuje na dodávateľov produktov. Konferencia je určená Food & Beverage Directors, šéfkuchárom, Operation Directors, majiteľom, Procurement manager, Housekeeping manager a pod.

Registrovať sa môžete cez dotazník (na stiahnutie).

Viac informácií nájdete na: thehorecasummit.com

 

V prípade otázok sa môžete priamo obrátiť aj na:

Khema Bachoo
Business Development Manager
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 
Tel:  +420 246 093 256| Mob: +420 776 5243 49,
Addresa: Opletalova 4, Prague 1, Czech Republic
 
invitation slovakia

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...