Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

10 dôvodov, prečo sa stať členom

1. Zastupujeme viac ako 5000 zamestnancov ubytovacích a stravovacích zariadení.employees

AHRS je najsilnejšie profesijné združenie, ktoré poskytuje kolektívny hlas pre hotelový a reštauračný priemysel. Iniciuje a pripomienkuje návrhy zákonov a vyhlášok, presadzuje záujmy svojich členov vo vzťahu k ústredným a regionálnym orgánom štátnej správy. Ako riadny člen európskej konfederácie hotelových zväzov a asociácií HOTREC má možnosť ovplyvňovať dianie a legislatívu v európskom kontexte a  profitovať zo skúseností ostatných členských krajín. AHRS je jedným zo zakladajúcich členov Zväzu CR SR.

2. Najaktuálnejšie informácie.

AHRS prináša informácie o trendoch v hotelierstve a pohostinstve skôr, ako sa prejavia v živote. Monitoruje domáce i medzinárodné aktivity a upozorňuje členov na akékoľvek dianie, ktoré ohrozuje ich obchod, alebo ich zisky. Ide o priemyselné trendy, hotelový marketing, bezpečnosť a ochranu v hoteli, technologické inovácie, manažment životného prostredia, trendy v reštauračnom stravovaní a zákony. Na základe týchto informácií môžu hotelieri pružne reagovať. 

3. Vzorom sú úspešní - pravidelné stretnutia členov.IMG 9635

AHRS organizuje jarné a jesenné stretnutia hotelierov, na ktorých prináša tipy a nástroje od úspešných kolegov pôsobiacich v hotelovej brandži a cestovnom ruchu. Účasť na nich Vám prináša príležitosť dostať sa vždy k najnovším informáciám a informáciám od GARANTOVANÝCH DODÁVATEĽOV. Zaujímavé spoločenské podujatia sú príležitosťou na stretnutie s kolegami z ostatných členských hotelov a ľuďmi, ktorí robia dôležité rozhodnutia.

4. Vzdelávanie pracovníkov.

EDUCATION FIRST

AHRS organizuje pre svojich členov vzdelávacie aktivity z rôznych oblastí hotelovej prevádzky s cieľom zvyšovať úroveň služieb v ubytovacích a stravovacích zariadeniach. Vydáva manuály zamerané na pracovné činnosti v hoteloch.

5. Spoločná propagácia na veľtrhoch a výstavách.

AHRS ponúka možnosť propagovať Váš hotel alebo reštauráciu v spoločnej expozícii zväzu na najvýznamnejších  domácich výstavách a za zvýhodnených podmienok, aj na zahraničných veľtrhoch.

6. Internetová stránka - www.ahrs.sk

AHRS sprístupňuje svojim členom vstup do členskej zóny, v ktorej sa dostanete k najaktuálnejším informáciám o podujatiach, publikáciách, aktivitách, ponukách firiem, ktoré sa venujú činnostiam spojeným s hotelovým priemyslom.

7. Vyhrajte uznanie Vašich aktivít prostredníctvom súťaže Hotelier roka.

AHRS vyhlasuje súťaž Hotelier roka, ktorá prebieha medzi členskými i nečlenskými hotelmi a podnecuje účastníkov k rastu výkonov a zvyšovaniu úrovne poskytovaných služieb. 

8. Zvýšte atraktívnosť Vášho zariadenia implementáciou „Zeleného programu“gp

AHSR sa pripojil k iniciatíve, ktorú medzinárodná asociácia hotelov a reštaurácií IH&RA nazvala Green Management. Cieľom je podporovať aktivity hotelového priemyslu smerujúce k zlepšovaniu životného prostredia.

9. Hodnota za peniaze (Value for money).

K vyššie uvedeným sa pridávajú stále nové členské výhody prostredníctvom  Garantovaných dodávateľov, s cieľom zvýšenia Vašej ziskovosti a produktivity. Vaše  názory na problémy v hotelovej brandži, na činnosť asociácie a jej orgánov sú vítané. Členovia majú možnosť voliť a zúčastňovať sa na rozhodovacích procesoch prostredníctvom Valného zhromaždenia AHRS.

Nezáleží na tom, aký veľký je Váš hotel, alebo kde je umiestnený. V činnosti zväzu sa vždy pripravuje akcia, publikácia, rada či informácia, ktorá je šitá na Vašu mieru.

Ak ste sa rozhodli pripojiť k tejto prestížnej organizácii, kontaktujte sekretariát:

Asoiácia hotelov a reštaurácií Slovenska
Bajkalská 25, 821 01 Bratislava
Tel., fax: +421 2 58 233 386
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ahrs.sk

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...