Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

HN konto, HN konferencie a HORECA magazine

Zľava pre členov AHRS na predplatné HN konta, HN konferencie a odborný dvojmesačník HORECA magazine až do vašej schránky.

HORECA magazine

Členovia asociácie dostávajú do svojich schránok tradičný odborný dvojmesačník - HORECA magazine.

Profil HORECA magazine:

Tradičný odborný slovenský časopis HORECA magazine sa zaoberá problematikou hotelierstva, reštaurácií, gastronómie a stravovacích služieb. Vychádza ako dvojmesačník.

V každom čísle prináša najnovšie informácie a trendy z oblasti hotelierstva a gastronómie. Na problematiku sa pozerá z pohľadu majiteľov, managmentu a prevádzkarov podnikov. Kľúčové sú témy ako managment, marketing, dizajn, technické vybavenie prevádzok a zásobovanie. Súčasťou obsahu HORECA magazine sú všetky témy, ktoré sa zaoberajú tým ako v podnikoch navýšiť obrat. HORECA magazine poskytuje nové ekonomické a marketingové analýzy trhu, tak zo zahraničia ako aj zo Slovenska. Ďalej sú to výskumy spotrebného a nákupného správania, legislatívne normy, otázky bezpečnosti, hygieny a ekológie. Obsah odborného magazínu pripravujú redaktori v spolupráci s najlepšími odborníkmi na slovenskom, i zahraničnom trhu.

Ak ste členom asociácie a nedostávate HORECA magazine, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Zľava na predplatné HN konta

Zľavu vo výške 49% z ceny služby ponúka MAFRA Slovakia na predplatné HN konto v štandarde Gold počas trvania zmluvy, tj. odteraz do konca roka 2020.

Ak máte záujem o službu, kontaktujte sekretariát AHRS.

Zľava na HN konferencie

Členovia asociácie majú možnosť uplatniť si zľavu 30% z účastníckeho poplatku na konferencie, ktoré organizuje HNevents.

HN events je eventové oddelenie vydavateľstva MafraSlovakia, a.s., ktoré okrem množstva iných titulov vydáva aj Hospodárske noviny.

Aktuálny zoznam konferencií nájdete na  konferencie.hnonline.sk/hnkonferencie.

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...