Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Konferencie

Najväčšia HORECA konferencia je opäť tu!

26. ročník HORECA konferencie vám prináša Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska a vydavateľstvo MAFRA. Nepremeškajte svoju šancu a zaregistrujte sa ešte dnes!

Aké bolo naše výnimočné Jarné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia v Žiline

Zvítali sme sa naživo

Po viac ako dvoch rokoch problémov, nedostatku financií, nevyťaženými zamestnancami v zatvorených prevádzkach a potom z ich aktuálnym extrémnym nedostatkom, ale aj zmenou správania hostí a zaujímavými víziami do budúcnosti, sa majitelia a manažéri ubytovacích a stravovacích prevádzok radi stretli v Žiline, na svojom podujatí od 16. do 18. mája v Holiday Inn v Žiline. Od pondelka popoludnia do stredy obeda sa diskutovalo, rokovalo, prednášalo naozaj k veci o problémoch, ktoré nás ťažia. Bez skepsy a negatívnych nálad. Naopak, účastníci konferencie si pochvaľovali, že môžu diskutovať, podeliť sa s tým, ako riešia terajší stav a ako sa pripravujú na letnú sezónu.

Jarné stretnutie hotelier a HORECA konferencia 2022

16. - 18. mája 2022 v Hoteli Holiday Inn Žilina. Pozrite si kompletný program konferencie, predstavenie hlavných spíkrov  a REGISTRUJTE SA na HORECA konferenciu a Jarné stretnutie hotelierov 2022.

HORECA konferencia a Jarné stretnutie hotelierov 2022

Rezervujte si čas- SAVE THE DATE

16. - 18. máj 2022 v Holiday Inn v Žiline

17. - 19. október 2022 v Grand hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...