Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Získajte TESLA nabíjačky pre vaše zariadenie - zdarma

Máte záujem zvýrazniť vašu lokalitu pre majiteľov elektrovozidiel a hybridov po celej Európe?

TESLA nabíjačka zdarma, stačí zaslať online žiadosť

TESLA vám zdarma dodá nabíjačku na TESLA ale aj na ostatné značky elektrovozidiel/hybridov, ktoré sa v Európe predávajú (BMW, VOLVO, MINI, KIA, NISSAN, MB atd.). Všetci prevádzkovatelia týchto nabíjačiek sú zdarma uvedení na webových stránkach spoločnosti TESLA a ich lokalita a kontaktné údaje sa objavia vo všetkých vozidlách TESLA v Európe. Je to veľmi zaujímavý marketingový nástroj pre hotely, reštaurácie a kaviarne.

Ukážka, aká informácie a spôsob prezentácie vášho zariadenia v navigácii a na webových stránkach spoločnosti TESLA, môžete vidieť tu.

TESLA musí prvú žiadosť, samotnú lokalitu (hotel, reštauráciu alebo kaviareň) najprv schváliť. So zaslaním žiadosti vám ale vieme pomôcť.

 

wall-connector-eu-2016

Na zaslanie prihlášky budete potrebovať nasledovné údaje:

Meno:
Priezvisko:
Funkcia žiadateľa:
Telefón:
E-mail:
Názov miesta inštalácie nabíjačiek: (meno hotela, reštaurácie, kaviarne)
Ulica:
Mesto:
PSČ:

 

 

 

Ak máte záujem o nabíjačku TESLA a výhody s tým spojené:

Spojte sa priamo s pánom Horákom a Svrčkom - majiteľmi TESLA automobilov a používateľov TESLA nabíjačiek- ktorí vám pomôžu s vašou žiadosťou (online, bez potreby cestovať, zasielať poštou a pod.) a jej úspešným zaslaním do spoločnosti TESLA. Prípadne kontaktujte na sekretariát AHRS a mi vám radi pomôžeme.

Horák - tel.: +420 607 908 293, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Svrček - tel.: +421 905 661 774

Každý člen, ktorý má záujem bude so spoločnosťou TESLA komunikovať samostatne, hore uvedené kontakty vám však vedia poradiť s celkovým procesom - od zasielania žiadosti až po inštaláciu nabíjacieho zariadenia. Táto pomoc je bezplatná.

Takýmto spôsobom si v Slovenskej a Českej republike zadovážili TESLA nabíjačky aj tieto zariadenia: penzión Zbojnícka koliba na Orave, Amerika Doma v Prešove, Sudopark v Klokočove pri Čadci, ďalej hotel Ostrov u Tisé, Millennium Marriott Prague, Restaurace Černý orel, Restaurace Babiččina zahrada, hotel Savoy ve Špindlerově mlýně, Restaurace Na Pekárně a dalších zhruba 15 miest. V prípade otázok je možné zariadenia priamo kontaktovať a opýtať sa na ich skúsenosť.

Rozhodnutie samotnej spoločnosti TESLA k schváleniu lokality nie je možné ovplyvniť.

j2

IMG-20180503-WA0001

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...